Mobil uygulama yapan firmalar, talepleriniz doğrultusunda, firmanıza uygun tasarım ve uygulamayı sizin hazırlayan yazılım şirketleridir. Yazılım firmaları olmalarının yanı sıra, web tasarım, dijital pazarlama işlerinizi de sizin yerinize yürütebilirler. Dijital pazarlama ajansları ile yazılım firmalarının arasındaki en büyük fark, yazılım firmalarının sadece yazılım geliştirme, uygulama geliştirme üzerine uzmanlaşmış olmasına reğmen, Dijital Pazarlama ajansları reklam yönetimi, kurumsal kimlik çalışması gibi reklamcılık faaliyetlerinde de firmanıza çözümler üretebilmektedirler.
Mobil uygulama, genellikle bünyelerinde yazılım, bilgisayar mühendisleri ve bilgisayar programcılarını istihdam eden şirketlerdir. Bu şirketlerden iş planınıza uygun yazılım çözümleri konusunda destek alabilirsiniz.
Reklamcılıkla ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için (google adwords, youtube reklamları, sosyal medya reklamları, outdoor reklamlar) Dijital Pazarlama alanında faaliyet gösteren Reklam Ajanslarından destek alabilirsiniz. Dijital pazarlama ajansları çoğunlukla web tasarım, mobil uygulama, grafik tasarım gibi alanlarda destek alabilirsiniz.